Koreański

W Warszawie oferujemy:

Język koreański – tłumaczenia pisemne:
  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (prawo, medycyna, ekonomia, biologia, teksty techniczne i wiele innych),
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • korekty i weryfikacja językowa.
Język koreański – tłumaczenia ustne:
  • konsekutywne,
  • symultaniczne.

Tłumaczenie, projekt, druk – wszystko w jednym miejscu!

Zlecając tłumaczenie w Ivedio, możesz zamówić także usługę profesjonalnego przygotowania tekstu do druku. Oferujemy projekty broszur, ulotek, plakatów i innych materiałów graficznych lub tłumaczenie treści gotowych plików przed wydrukiem. Proponujemy także pośredniczenie w zdobyciu wycen drukarni, przygotowanie plików i wspomaganie procesu druku oraz dowóz we wskazane przez Ciebie miejsce.

Cennik:

Tłumaczeniena językTryb zwykłyTryb przyspieszonyTryb ekspresowyKorekta
zwykłe polski100 zł150 zł200 zł50 zł
obcy
110 zł165 zł220 zł55 zł
specjalistycznepolski120 zł180 zł240 zł60 zł
obcy130 zł195 zł260 zł65 zł
przysięgłepolski120 zł180 zł240 zł-
obcy130 zł195 zł260 zł-
ustne
konsekutywne
polskido uzg.
obcy
ustne
symultaniczne
polskido uzg.
obcy

W cenniku zostały podane orientacyjne ceny netto. Koszt tłumaczenia zostanie przez nas ostatecznie potwierdzony po zapoznaniu się z tekstem i może różnić się od cen podanych w cenniku.

Strona rozliczeniowa

Strona rozliczeniowa tłumaczenia niepoświadczonego obejmuje 1800 znaków ze spacjami, poświadczonego 1125. Rozliczenie tłumaczenia następuje na podstawie liczby znaków w przetłumaczonym tekście. Opłatę naliczamy za każdą rozpoczętą stronę. W naszym cenniku zostały podane ceny netto za 1 stronę rozliczeniową. Aby uzyskać ceny brutto należy do podanych cen doliczyć 23%.

Płatności

Przed wykonaniem tłumaczenia (do 30 stron) wymagana jest przedpłata równa wartości zlecenia. W przypadku większych zleceń (powyżej 30 stron) pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zlecenia.

Tryb i rodzaj tłumaczenia

Tłumaczenia zazwyczaj realizujemy w trybie zwykłym – do 5 stron dziennie. Oferujemy również wykonanie tłumaczenia w trybie przyspieszonym (do 10 stron dziennie) lub ekspresowym (do 15 stron dziennie lub w godzinach nocnych 22-8), jednakże nasze możliwości wykonania tłumaczenia możemy oszacować dopiero po zapoznaniu się z tekstem. Koszt tłumaczenia tekstów specjalistycznych, w formacie nieedytowalnym, o utrudnionej czytelności oszacujemy indywidualnie. Napisz do nas, a my w ciągu 30 minut dokonamy wyceny tłumaczenia.

Gwarancja

Na nasze usługi udzielamy miesięcznej gwarancji.

Zniżki

W przypadku tekstów dłuższych niż 30 stron możemy negocjować!

Wycena tłumaczenia już w 30 min.
Zapraszamy do kontaktu!

Ivedio, Warszawa

Tłumacz koreańskiego, niemieckiego, gruzińskiego