Włoski

W Warszawie oferujemy:

Język włoski – tłumaczenia pisemne:

  • tłumaczenia zwykłe,
  • tłumaczenia specjalistyczne (prawo, medycyna, ekonomia, biologia, teksty techniczne i wiele innych),
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • korekty i weryfikacja językowa.

Język włoski – tłumaczenia ustne:

  • konsekutywne,
  • symultaniczne.

Tłumaczenie, projekt, druk – wszystko w jednym miejscu!

Zlecając tłumaczenie w Ivedio, możesz zamówić także usługę profesjonalnego przygotowania tekstu do druku. Oferujemy projekty broszur, ulotek, plakatów i innych materiałów graficznych lub tłumaczenie treści gotowych plików przed wydrukiem. Proponujemy także pośredniczenie w zdobyciu wycen drukarni, przygotowanie plików i wspomaganie procesu druku oraz dowóz we wskazane przez Ciebie miejsce.

Cennik:

W cenniku zostały podane orientacyjne ceny netto. Koszt tłumaczenia zostanie przez nas ostatecznie potwierdzony po zapoznaniu się z tekstem i może różnić się od cen podanych w cenniku.

Strona rozliczeniowa

Strona rozliczeniowa tłumaczenia niepoświadczonego obejmuje 1800 znaków ze spacjami, poświadczonego 1125. Rozliczenie tłumaczenia następuje na podstawie liczby znaków w przetłumaczonym tekście. Opłatę naliczamy za każdą rozpoczętą stronę. W naszym cenniku zostały podane ceny netto za 1 stronę rozliczeniową. Aby uzyskać ceny brutto należy do podanych cen doliczyć 23%.

Płatności

Przed wykonaniem tłumaczenia (do 30 stron) wymagana jest przedpłata równa wartości zlecenia.
W przypadku większych zleceń (powyżej 30 stron) pobieramy zaliczkę w wysokości 50% wartości zlecenia.

Tryb i rodzaj tłumaczenia

Tłumaczenia zazwyczaj realizujemy w trybie zwykłym – do 5 stron dziennie. Oferujemy również wykonanie tłumaczenia w trybie przyspieszonym (do 10 stron dziennie) lub ekspresowym (do 15 stron dziennie lub w godzinach nocnych 22-8), jednakże nasze możliwości wykonania tłumaczenia możemy oszacować dopiero po zapoznaniu się z tekstem.
Koszt tłumaczenia tekstów specjalistycznych, w formacie nieedytowalnym, o utrudnionej czytelności oszacujemy indywidualnie. Napisz do nas, a my w ciągu 30 minut dokonamy wyceny tłumaczenia.

Gwarancja

Na nasze usługi udzielamy miesięcznej gwarancji.

Zniżki

W przypadku tekstów dłuższych niż 30 stron możemy negocjować!

Wycena tłumaczenia już w 30 min.
Zapraszamy do kontaktu!

Ivedio, Warszawa

Tłumacz włoskiego, niemieckiego, gruzińskiego